Ubytování

Ubytování na chatě

Pokoje

Chata nabízí ubytování pro 18 osob v 5 pokojích. (Pro větší komfort však doporučujeme 12 osob).

1. pokoj
V přízemí, pro 2 osoby Vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.

2. pokoj
V patře, pro 4 osoby 1krát dvoulůžko a 1krát plnohodnotná dvoulůžková přistýlka (pevný rošt+matrace). (není-li přistýlka potřeba, je složena a slouží jako pohovka)

3. pokoj v patře, pro 4 osoby 1krát dvoulůžko a 1krát plnohodnotná dvoulůžková přistýlka (pevný rošt+matrace). (není-li přistýlka potřeba, je složena a slouží jako pohovka)

4. pokoj v patře, pro 4 osoby 1krát dvoulůžko a 1krát plnohodnotná dvoulůžková přistýlka (pevný rošt+matrace). (není-li přistýlka potřeba, je složena a slouží jako pohovka)

5. pokoj v patře, pro 4 osoby, vstup ze 4. pokoje 1krát dvoulůžko a 1krát plnohodnotná dvoulůžková přistýlka (pevný rošt+matrace). (není-li přistýlka potřeba, je složena a slouží jako pohovka) 4. a 5. pokoj- společná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou

VŠECHNY POKOJE JSOU VYBAVENY SMART TV.

Sociální zařízení

koupelna pro pokoj 1 (sprchový kout, umyvadlo, toaleta) koupelna pro pokoj 2 a 3 (sprchový kout, umyvadlo, toaleta) koupelna pro pokoj 4 a 5 (sprchový kout, umyvadlo, toaleta) samostatná toaleta v přízemí

Stravování

Součástí společné místnosti v přízemí, je plně vybavená kuchyně, včetně spotřebičů: Indukční varná deska (4 plotýnky), horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, lednice, a mrazák z výrobníkem ledu, rychlovarná konvice, kávovar, tyčový šlehač, ruční šlehač, toustovač, pípa na pivo.

V patře je další menší kuchyňka se základním vybavením+ indukční deskou (dvě plotýnky), lednice s mrazákem, jednodřez, kávovar, rychlovarná konvice.

Další vybavení chaty

Přízemí
V hlavní společenské místnosti je k dispozici krbová vložka na dřevo,
Veliký jídelní stul pro 12 osob 2x gauč, 2x křeslo , taburet a SMART TV.
V přízemí se dále nachází lyžárna do ,které je vstup z venku ,ale i z vnitřní strany chodby.
V lyžárně se nachází minifotbálek a minipingpong, rozhodně nejen pro děti.
Vedle lyžárny je technická místnost s ohřívači vody , elektrokotlem a pračkou

Patro
V hale je stolek pro 4 osoby.
Z haly lze vyjít ven na terasu ,kde je k dispozici altán se stolem a lavicemi, gril na dřevěné uhlí , venkovní ohniště.
Dále je na terase možnost využít saunu s kamny na dřevo a výhledem ven a koupací sud ,který je vyhříván vestavěnými kamny na dřevo. Sud oceníte zejména v zimních měsících ,
kdy teplá lázeň (ideálně 38 stupňů) poskytuje opravdový relax

Vytápění
Kromě krbové vložky ,která spolehlivě vytopí společenskou místnost a díky vývodu teplovodu na schodiště prohřeje i horní patro, chata je vybavena elektrokotlem s podlahovým vytápěním. V koupelnách jsou navíc topné žebříčky , které je možno připojit do zásuvky, pokud by jste topili jen v krbu.

Parkování

Kryté stání pro 2 auta , další 4 auta se vejdou na vydlážděné parkovací stání.

Okolí chalupy náleží prostorný pozemek, který lze v zimním i letním období využít k různým radovánkám, včetně bobování neboť pozemek je částečně svažitý.